motoger

Krzyżak kolumny kierowniczej Seat Ibiza II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Krzyżak kolumny kierowniczej Seat Ibiza II FL
Krzyżak kolumny kierowniczej Seat Ibiza II FL

Sprzedawcy części do Seat Ibiza:

części szrot samochodowy
auto części warszawa
części uzywane samochodowe
części używane amerykańskie
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
giełda części
auto części gliwice
auto części poznań
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań
moto2.pl
giełda części śląsk
auto szrot
auto części
auto czesci zamienne
auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
gielda czesci
giełda części samochodowych
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2
części używane opel
auto szrot samochodowy
auto części zamienne
części używane poznań
części moto2

Cena Krzyżak kolumny kierowniczej Seat Ibiza Cena

Oferty części używanych samochodowych Seat Ibiza pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Krzyżak kolumny kierowniczej. Najlepsze części w kategorii Układ kierowniczy. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2025-01-26 i jest ważna cały czas również do dziś 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Krzyżak kolumny kierowniczej do Seat Ibiza II FL jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Sprzedawca posiada 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Krzyżak kolumny kierowniczej Seat Ibiza II FL 1.5 2002 hatchback. Tanio Krzyżak kolumny kierowniczej Seat Ibiza II FL 1.5 2002 hatchback. Auto te ma pojemność silniczka 1.5 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1999. Nadwozie tego pojazdu to hatchback i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Seat. Ten model Ibiza na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV, IV FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś krzyżak kolumny kierowniczej . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Seat Ibiza wersja II FL. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Seat Ibiza. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Słyszałem od mechanika że Seat Ibiza to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Seat Ibiza bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Seat Ibiza. Jestem dumny z posiadania tego auta. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem krzyżak kolumny kierowniczej do Ibiza. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie krzyżak kolumny kierowniczej. Znalazłem krzyżak kolumny kierowniczej w dobrej cenie i dobrym stanie. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Wszędzie szukałem krzyżak kolumny kierowniczej i znalazłem na szrocie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Seat Ibiza. Chyba będę na motoger musiał poszukać krzyżak kolumny kierowniczej. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Seat Ibiza. Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić  krzyżak kolumny kierowniczej w Seat Ibiza. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę krzyżak kolumny kierowniczej do Seat Ibiza. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na motoger i kupiłem tanio krzyżak kolumny kierowniczej. Chyba najlepsza oferta prosto z motoger Znaleziona w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest krzyżak kolumny kierowniczej. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Seat Ibiza na części.  


KONTAKT

tanio Krzyżak kolumny kierowniczej Seat Ibiza II FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Krzyżak kolumny kierowniczej Seat Ibiza II FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl